Kako se proteklih godina, moda devedesetih polako vraća, tako su se na velika vrata vratile i slingback cipele upotpunjene zanimljivim detaljima.
I nakon mnogo godina od snimanja i emItovanja serije “Seks i grad“, ono šta nikada ne jenjava jeste opčinjenost vrhunskim modnim izdanjima koje su devojke nosile.
Naravno, Keri Bredšo je uvek ostavljala najveći utisak, što autfitima, što aksesoarima, a najviše cipelama koje je su bile njena slabost. Kultni status u modnom svetu imaju cipele sa potpisom Manola Blanika. Prepoznatljive su po srebrnoj šnali na prednjoj strani.
Koliko su revolucionarne i svetske govori i njihova cena od 900 evra od koje nam se vrti u glavi. Zato su se igri priključili i mnogo pristupačniji brendovi kod nas, poput Zare u čijoj ponudi se mogu pronaći ovakve cipele za svega 6.990 dinara.
5 namirnica koje brže tope masnoće na stomaku: Plan ishrane obećava smanjenje struka za 18cm za 6 nedelja
Kako uštedeti u supermarketu? Planiranje, skriveni popusti i kuponi - 8 saveta koji će vam napuniti džepove
Bela Hadid snimila video kako postiže prirodan izgled šminkom: Sve nanosi prstima, a u ovome je glavna caka
Najbolja krema sa kolagenom: Briše tragove starenja i bore u trenu i idealna je za sve žene iznad 25 godina
Ovih 9 džempera odgovara svim ženama sa većim grudima: Moderni krojevi u kojima se osećaju ugodno ceo dan